Reboot InfoGamer 2019

Autor: Administrator , 19. 12. 2019.

Reboot InfoGamer 2019

Učenici 6. i 7. razreda su u studenom posjetili Reboot InfoGamer sajam koji se i ove godine održavao na Zagrebačkom Velesajmu. Ovogodišnje osmo po redu izdanje jednog od najvećih gaming sajmova i festivala u svijetu odvijao se kroz šest dana na rekordnih 21.000 m2 izlagačkog prostora u osam dvorana Zagrebačkog Velesajma i privukao je  više od 100 tisuća posjetitelja iz cijele Europe! Posjetili smo najbogatije i najatraktivnije izdanje sajma do sada s fokusom na najveće nove svjetske gaming blockbustere, mnoga predstavljanja te turnire uz bogate nagrade. Osim toga sajam su posjetili najveće regionalne gaming YouTube zvijezde koji su oduševili naše učenike. Vrijeme je proletjelo, učenici su htjeli isprobati sve, zabavili su se, a neki su dobili i vrijedne nagrade.

Nakon toga posjetili smo paviljon Zagrebačkog Velesajma u kojem se održavala Međunarodna smotra najboljih hrvatskih inovatora, inventivnih poduzetnika, mladih inovatora i znanstvenika. Naši prijatelji iz školskih klupa izlagali su na sajmu sa svojim inovacijama pod vodstvom profesorice Ksenije Datković. Naši mladi inovatori su: Dora Krković, Emanuela Gudelj, Stella Lauš i Lorena Bošnjak iz 6.b razreda i Jakov Barišić iz 7. a razreda. Nakon što smo vidjeli njihove inovacije imali smo vremena pogledati i ostale iz Hrvatske i svijeta.

Učiteljice informatike:
Ana Radoš i Ana Kordić