Događanja u školi

Autor: Administrator , 8. 9. 2020.

Sretna vam plovidba kroz prvi razred

Nova generacija prvašića zaplovila je u čudesni svijet slova i brojki, priča, istraživanja  i otkrivanja svih tajni školskoga života koji će ih pratiti idućih osam godina u OŠ Brestje.

Iako je nova školska godina po mnogočemu specifična, brojni mališani osjećali su se kao i sva djeca prethodnih godina- neki su bili razigrani i veseli, neki malo preplašeni, ali svi uzbuđeni novim velikim događajem u svom životu. Jer krenuti u školu nije mala stvar, ni za učenike ni za njihove roditelje.

Jedina je razlika od prethodnih početaka nove školske godine bio nedostatak zajedničke svečane priredbe kojom su prvašićima dobrodošlicu zaželjeli stariji učenici i pozdravni ravnateljev govor koji će naše najmlađe učenike pozdraviti u učionicama.

No, sve su to nadomjestile njihove učiteljice koje su ih dočekale u razredu s osmijehom na licu i radošću u srcima. A na stolovima učenike su dočekale knjige, slatkiši i papirnati brodić kao simbol plovidbe još neistraženim morima obrazovanja.

Roditelji i prvašići u očekivanju prvog ulaska u školu

A u razredu nasmijana učiteljica Vesna spremna za novu generaciju učenika

SRETAN NOVI POČETAK MALIM ĐACIMA PRVACIMA ZAŽELJELI SU I ZIDNI PANOI SVOJIM VESELIM PORUKAMA I SLIČICAMA

Ankica Blažinović- Kljajo, prof., dipl. bibl.