Autor: Administrator , 27. 10. 2020.

BLAGDAN SVIH SVETIH I JESENSKI ODMOR UČENIKA

1. studenoga - prisjećamo se naših najmilijih koji više nisu među nama. Groblja i posljednja počivališta postaju mjesta naše zahvale i prisjećanja. Svi sveti su svetkovina koja je, bez obzira na vjersku pripadnost, prihvaćena kao zajednička civilizacijska vrijednost. Stoga je to i državni praznik u svim zemljama zapadne kulture. Dan kada se, uz svijeće podno križeva i kapelica, prisjećamo onih koji više nisu s nama, s nadom da su svi oni u svjetlu vjere pronašli svoj mir.

Obavještavam učenike da se nastava neće održati u ponedjeljak i utorak, 2. i 3. studenog 2020. radi jesenskog odmora učenika, s tim da nastava počinje 4. studenoga 2020. godine.

Ravnatelj:
mr. sc. Miše Kutleša