FIZIKA

Autor: Administrator , 8. 12. 2020.

DRŽAVNO NATJECANJE IZ FIZIKE 2020

U organizaciji Ministarstva znanosti i obrazovanja u suradnji s Agencijom za odgoj i obrazovanje i Hrvatskog fizikalnog društva u nastavku provedbe natjecanja u šk. godini 2019./2020. prolongiran za rujan-prosinac 2020. zbog epidemije bolesti COVID-19 od 19. do 20. studenoga 2020. godine održano je Državno  natjecanja iz FIZIKE.

Na natjecanje je pozvano 54. najboljih fizičara iz osnovne škole iz cijele Hrvatske. Naš učenik BORNA JELEČKI sad učenik Tehničke škole Ruđer Bošković u pratnji mentora Mladena Klaića dijeli 25. mjesto u rješavanju pisanih zadataka i praktičnih radova. Čestitamo Borni na ostvarenom rezultatu i promociji naše škole i prof. Klaiću koji je treću godinu za redom zaslužan za pripremu i ostvarene rezultate na državnim natjecanjima iz fizike.