Događanja u školi

Autor: Administrator , 9. 1. 2023.

Dan škole

U petak 17.12.2022. godine obilježili smo Dan škole. Organiziran je božićni sajam, prigodni božićni program, tombola i nogometni turnir. Škola se pretvorila u gradić s trgom i ulicama, a učionice u radionice i štandove. Predvorje škole postalo je Trg dobrih želja, a hodnici Ulica cimeta i Ulica medenjaka. Veselje, gužva i uzbuđena lica ispunjavala su školske hodnike. Pjevalo se, plesalo, glumilo, recitiralo, prodavalo, sviralo i družilo.

Školski zborovi izvodili su božićne pjesme. Recitirale su se prigodne recitacije uz žive jaslice. Polaznici glazbene škole pretvorili su se u ulične svirače. Hodnicima su se širili mirisi keksa, cimeta, čaja, kokica… Na veselje velikih i malih organizirana je božićna tombola. Radovi vrijednih učenika izloženi su na ukrašenim štandovima i mogli su se kupiti. Svi znatiželjni i zainteresirani mogli su se okušati u radionicama izrade kolača, ukrasa, slikanja…

Nogometne ekipe okupile su se u školskoj dvorani iz koje su odzvanjali navijači. Bilo je ovdje i suza i smijeha, a utakmice vatrene kao da se igralo i gledalo pravo svjetsko prvenstvo. Školu je ispunjavao smijeh i radost malih i velikih.

Jedva čekam iduće događanje u školi i veselim se novim izazovima.

Tonka Rep, 4.c