preskoči na sadržaj

Osnovna škola Brestje Sesvete

Raspored konzultacija

KONZULTACIJE ZA RODITELJE U ŠK. GOD. 2019./2020.

R. B.

IME I PREZIME

NASTAVNI PREDMET

KONZULTACIJE

DAN

VRIJEME

  1.  

Ana Sušac

Hrvatski jezik

Pet (7.uj)

10:40 – 11:25

  1.  

Inja Mihaljević

Hrvatski jezik

Pon (5.uj)

10:40 – 11:25

  1.  

Petra Pokos

Hrvatski jezik

Sri (6.uj)

9:45 – 10:30

  1.  

Ankica Pokos

Hrvatski jezik

Pon

16:30 – 17:10

  1.  

Andriana Prlić Lovrić

Hrvatski jezik

Sri (5.uj)

9:45 – 10:30

  1.  

David Kelčec

Likovna kultura

Sri (5.pop)

16:40 – 17: 25

  1.  

Nevenka Grbavac

Glazbena kultura

Pon (5.pop)

10:40 – 11:25

  1.  

Ljerka Radoš

Engleski jezik

Uto (5.uj)

9:45 – 10:30

  1.  

Suzana Zamberlin

Engleski jezik

Pet (7.uj)

9:45 – 10:30

  1.  

Ljerka Pukšec Milačić

Engleski jezik

Uto (A tjed)

17:30

  1.  

Željka Hunjek

Engleski jezik

Čet (8.uj)

12:20

  1.  

Ljerka Matanić

Engleski jezik

Sri (6.uj)

8:50

  1.  

Valentina Šarac Lekić

Engleski jezik

Uto (8. uj)

9:45 – 10:30

  1.  

Ivana Dubravica

Njemački jezik

Čet (8.uj)

18:20

  1.  

Vlatka Sertić Vrtarić

Njemački jezik

Uto (5.uj)

15:45 – 16:30

  1.  

Ivana Katavić

Njemački jezik

Pon (5.uj)

14:00 – 14:45

  1.  

Ariana Bogner Boroš

Matematika

Pet (6.uj)

9:45 – 10:30

  1.  

Sanja Bakalović

Matematika

Čet (8.uj)

9:45 – 10:30

  1.  

Vesna Vujević

Matematika

Pet (5.uj)

9:45 – 10:30

  1.  

Katarina Hrgović

Matematika

Čet (6.pop)

14:00 – 14:45

  1.  

Kristina Đurić

Matematika

Uto (5.uj)

10:40 – 11:25

  1.  

Ruža Pašalić Milanović

Priroda-Biologija

Uto (5.uj)

9:45 – 10:30

  1.  

Marina Šegota Marenić

Priroda-Biologija

Pet (6.uj)

9:45 – 10:30

  1.  

Gordana Hegedić

Kemija

Pon (6.uj)

11:30 – 12:15

  1.  

Mladen Klaić

Fizika

Sri (6.uj)

10:40 – 11:25

  1.  

Ana Kordić

Informatika

Pon (6.pop)

19:10

  1.  

Bernarda Ursa

Informatika

Čet (5.uj)

12:20 – 13:05

  1.  

Ana Radoš

Informatika

Uto (6.uj)

11:30 – 12:15

  1.  

Ankica Bilić

Povijest

Uto (8.uj)

16:40 – 17:25

  1.  

Suzana Ivančić

Povijest

Pet (5.uj)

10:40 – 11:25

  1.  

Martina Ivoš

Geografija

Pon (7.uj)

10:40 – 11:25

  1.  

Krešimir Kuharić

Geografija

Čet (7.uj)

9:40 – 10:30

  1.  

Ksenija Datković

Tehnička kultura

Pon (6.uj)

9:45 – 10:30

  1.  

Jelena Tuksar

Tehnička kultura

Pon

13:10 – 13:55

  1.  

Marija Nemet Petračić

Tzk

Sri (8.uj)

10:40 – 11:25

  1.  

Zrinka Gredelj Tolić

Tzk

Uto (6.uj)

10:45 – 11:25

  1.  

Sani Markoč

Tzk

Uto (5.uj)

Uto (5.pop)

10:30;

16:30

  1.  

Marija Hadaš

Vjeronauk

Uto (5.uj)

8:50 – 9:35

  1.  

Marija Cvitanović

Vjeronauk

Čet (5.uj)

12:20 -13:05

  1.  

Č.S. Matija Ćurčić

Vjeronauk

Čet

12:20 – 13:05

  1.  

Rahela Božić

Vjeronauk

Sri

15:45 – 16:30

  1.  

Ksenija Šturlić- Tupek

Razredna nastava

Pon

9:45 – 10:40

  1.  

Lucija Jakešević

Razredna nastava

Uto

9:45 – 10:40

  1.  

Ivana Rešetar

Razredna nastava

Uto

9:45 – 10:40

  1.  

Irena Kolar

Razredna nastava

Pon

9:45 – 10:30

  1.  

Mia Kovaček

Razredna nastava

 

 

  1.  

Katarina Huklek

Razredna nastava

 

 

  1.  

Majda Bučanac

Razredna nastava

Čet (B tj.)

18:00

  1.  

Alma Kožul Sladić

Razredna nastava

Uto

18:00

  1.  

Jasna Pastuović

Razredna nastava

Pon (2.uj)

11:30

  1.  

Marina Antonić

Razredna nastava

Čet (2.uj)

10:40

  1.  

Ivana Sabljo

Razredna nastava

Sri (A tj.)

9:45 – 10:30

  1.  

Ivana Horvat Dujmović

Razredna nastava

Uto

9:45 – 10:30

  1.  

Marina Tirić

Razredna nastava

Čet

8:00 – 8:45

  1.  

Vesna Krapec

Razredna nastava

Uto

8:50

  1.  

Marina Kušt

Razredna nastava

Pon

9:45 – 10:30

  1.  

Ana Marelja

Razredna nastava

 

 

  1.  

Silvana Bošnjak

Razredna nastava

Pon

9:45 – 10:30

  1.  

Mirela Blažević

Razredna nastava

Sri

17:30

  1.  

Vida Šarić – Bebić

Razredna nastava

Uto

10:40 – 11:25

  1.  

Vesna Dukić 

Razredna nastava

Pon

9:45 – 10:30

  1.  

Maja Martinek

Razredna nastava

Sri

9:45 – 10:30

  1.  

Anita Mihelja

Boravak

Pon

16:15 – 17:00

  1.  

Ana Marija Njegač

Boravak

 

 

  1.  

Marina Kalaica

Boravak

 

 

  1.  

Marija Krišto

Boravak

 

 

  1.  

Veronika Lazić

Boravak

Sri

16:15 – 17:00

 





Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
Zastava škole

Spomenica OŠ Brestje

ODMORKO

Priloženi dokumenti:
Plakat Odmorko.jpg

Zimovanje
Kurikulum OŠ Btrestje

 

e-Dnevnik linkovi

OŠ Brestje u šk. godini 2016./2017. prešla je na E-dnevnik sustav.

Youtube kanal OŠ Brestje

KLIK - školski list

 

 

 

 

 

Brošura za roditelje

Brošura za roditelje - Informacije za roditelje o zlouporabi droga

Priloženi dokumenti:
Brosura za roditelje.pdf

Infokup

 

Anketa
Ako mislim da ću na ispitu dobiti lošu ocjenu:





CMS za škole logo
Osnovna škola Brestje Sesvete / Potočnica bb, HR-10360 Sesvete / os-brestje-zg.skole.hr / ured@os-brestje-zg.skole.hr
preskoči na navigaciju