Odmorko 2023

Autor: Administrator , 14. 6. 2023.

Školski sportski savez Grada Zagreba tijekom ljetnog odmora učenika organizira program Odmorko ljeto 2023. Program će se provoditi radnim danima od 26. lipnja do 01. rujna 2023. godine uz stručni i pedagoški nadzor.

Učenici će u okviru programa moći slobodno plivati na plivalištima: Jelkovec, Utrina, SRC Svetice, ŠRC Šalata, PVC Mladost, Iveru i Zimskom plivalištu Mladost. Uz slobodno plivanje će imati mogućnost usavršavati plivačke tehnike. Osim plivališta Savez je pripremio i igraonice: tenis (igra i usavršavanje), atletika, streljaštvo, squash, plesovi, rafting, škola kajaka, odbojka na pijesku, rukomet na pijesku, triatlon te Odmorko na Sljemenu.

Za program Sportskih praznika prijave se vrše preko mrežne stranice Hrvatskog školskog sportskog saveza. Više informacija možete pronaći na mrežnoj stranici www.odmorko.hr, društvenim mrežama Saveza te na interaktivnoj karti programa. Sudjelovanje u aktivnostima je potpuno besplatno za sve učenike osnovnih i srednjih škola Grada Zagreba uz predočenje važeće iskaznice ili zahtjeva za izradu iskaznice Hrvatskog školskog sportskog saveza za Grad Zagreb.