Dan izvrsnosti 2023.

Autor: Administrator , 29. 6. 2023.

Priznanja za najbolje

Svečanost kojoj smo prije trinaest godina dali naziv Dan izvrsnosti održana je 28. lipnja 2023. u 18.30 sati u predvorju OŠ Brestje. Dan izvrsnosti pokrenut je sa željom da se posebno istaknu i nagrade učenici i učitelji koji su tijekom tekuće školske godine svojim radom i rezultatima promicali ugled naše Škole kao i najuspješniji učenici osmih razreda.

Učenici generacije: Katarina Soldo, 1. d, Petar Sandelić, 2. e, Elena Stojčeski, 3. e, Noa Tomljenović, 4. b, Marko Jerković, 5. d, David Jolić, 6. c , Klara Soldo, 7. c, Jana Janković, 8. a

Među nagrađenim učenicima nalaze se učenici generacije od 1. do 8. razreda, učenici osmih razreda koji su svih osam godina školovanja ostvarili odličan uspjeh (5.0) te učenici i njihovi mentori koji su sudjelovali na državnim natjecanjima kao i učitelji koji su ove šk. godine napredovali u struci. Željeli smo također istaknuti učenike koji su u svojim izvanškolskim natjecanjima ostvarili izvanredne rezultate, a takvih je ove godine bilo mnogo. Među njima nalaze se državni prvaci u karateu, hrvanju, plesu, osvajači srebrnih i brončanih medalja u atletici, rukometu i hrvanju.

Nagrađeni učenici u svim kategorijama

Na početku svečanosti sve nazočne pozdravila je ravnateljica Zrinka Gredelj Tolić, a kratkim programom predstavile su se i nagrađene učenice – Ivana Megla s kompozicijom Dore Pejačević Pjesma bez riječi (na klaviru), Klara Soldo i Iva Sever s ulomcima svojih novinarskih radova, dok je program vodila knjižničarka Ankica Blažinović - Kljajo.

Dio ovogodišnje atmosfere, nasmijanih lica i ponosnih mentora

Nagrađeni učitelji: Karlo Novaković, prof., Zrinka Gredelj Tolić, ravnateljica škole, Irena Kolar, učit. mentorica, Ruža Pašalić Milanović, prof., Ana Kordić, učit. mentorica, Vesna Vujević, prof. savjetnica, Sanja Bakalović, prof. savjetnica, Mladen Klaić, prof. savjetnik, Ksenija Šturlić Tupek, učit. mentorica, Ankica Blažinović- Kljajo, prof. savjetnica, Ksenija Datković, prof. savjetnica, Katarina Hrgović, prof. savjetnica

Ponosni smo na naše učenike i učitelje jer svojim rezultatima pokazuju kako se samo radom i trudom dolazi do uspjeha.

Popis svih nagrađenih učenika i učitelja nalazi se na poveznici: Dan izvrsnosti 2023.